PEONY - 312 Soy Candles
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PEONY

Sojowa świeca zapachowa do wnętrz

Więcej szczegółów

45,00 zł

Więcej informacji

Świeca sojowa o zapachu Peony

Kwiaty piwonii w pełnym rozkwicie - stąd niezwykła prostota, a jednocześnie bogactwo tego eleganckiego zapachu. Łagodny w odbiorze, niemal dający poczucie gładkości aromat jest jednocześnie świeży i ożywczy. Piwonie to zapach ciepłych i długich letnich dni. Aromat przywodzący na myśl wakacyjny czas spędzony w drodze, daleko od zabieganej codzienności. Miękki kwiatowy aromat z nutą zieleni - nie jest zbyt słodki i nie przytłacza. Zapal świecę o zapachu peonii w swoim domu, a lekkość i subtelność świeżych piwonii uniesie Cię ponad zgiełk otaczającego świata.

OPTYMALNE UŻYCIE ŚWIECY - PORADNIK

Podczas pierwszego użycia świecy pozwól na to aby cała górna powierzchnia wosku uległa roztopieniu. Wosk posiada "pamięć", co oznacza, że przy kolejnych użyciach świeca będzie roztapiać się horyzontalnie i nie utworzy się "tunel".

Zalecamy przycinanie knota świecy do długości około 5 mm przed każdym użyciem. Dzięki temu świeca pali się równomiernie, nie kopci się, a knot nie "zwija się" podczas palenia. Tak pielęgnowana świeca pali się jaśniejszym i czystszym światłem ponieważ zanieczyszczenia, takie jak ukruszony knot, nie zakłócają jej "pracy".

Aby zachować intensywny zapach świecy należy postarać się aby jednorazowe palenie nie trwało dłużej niż 3 godziny.

Palące świece nie powinny pozostawać w pomieszczeniu bez nadzoru. Należy pamiętać o tym, aby zgasić świecę w momencie kiedy w pojemniku zostaje około 5 mm wosku. W przeciwnym wypadku szklany pojemnik może ulec zniszczeniu (pęknie pod wpływem temperatury)

Informacje techniczne:

Średnica 65 mm | Wysokość 65mm | Pojemność 120 ml | Czas palenia do 25 godzin

Skład: wosk sojowy, olejek zapachowy, bawełniano-lniany knot

Kolor: kremowy (nie zawiera sztucznych barwników)

Opakowanie: słoik z przeźroczystego szkła z aluminiowa nakrętką.

Wykonano ręcznie w Polsce

Opinie

brak komentarzy

Napisz opinię

PEONY

PEONY

Sojowa świeca zapachowa do wnętrz

Napisz opinię