ROASTED WOOD - 312 Soy Candles
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ROASTED WOOD

Sojowa świeca zapachowa do wnętrz

Więcej szczegółów

45,00 zł

Więcej informacji

Świeca sojowa o zapachu Roasted Wood.

Głęboki, dymno-drzewny aromat przywodzący na myśl długie letnie wieczory  spędzane w otoczeniu przyrody, przy skwierczącym ognisku. Zapach przywołujący ducha przygody i przenoszący w krainę rozległych lasów i nastrojowych zachodów słońca.

W tym majestatycznym i pięknym otoczeniu ciepły płomień świecy o zapachu palnego drewna będzie ogrzewać Ciebie i Twoich gości. To aromat, który ma moc wprowadzania w medytacyjny stan ducha, daje poczucie wewnętrznego ukojenia i bezpieczeństwa.OPTYMALNE UŻYCIE ŚWIECY - PORADNIK

Podczas pierwszego użycia świecy  pozwól na to, aby cała górna powierzchnia wosku uległa roztopieniu. Wosk posiada "pamięć",co oznacza, że przy kolejnych użyciach świeca będzie roztapiać się horyzontalnie i nie utworzy się "tunel".

Zalecamy  przycinanie knota  świecy do długości około 5mm przed każdym użyciem. Dzięki temu świeca pali się równomiernie , nie kopci się, a knot nie zwija się podczas palenia. Tak pielęgnowana świeca pali się jaśniejszym i czystszym światłem ponieważ zanieczyszczenia takie jak ukruszony knot nie zakłócają jej "pracy".

Aby zachować intensywny zapach świecy należy postarać się aby jednorazowe palenie nie trwało dłużej niż 3 godziny.

Należy pamiętać o tym, aby zgasić świecę w momencie kiedy w pojemniku zostaje ok 5 mm wosku. W przeciwnym wypadku szklany pojemnik może ulec zniszczeniu (pęknie pod wpływem temperatury).

 


Informacje techniczne

Średnica 65mm | Wysokość 65 mm | Pojemność 120 ml | Czas palenia do 25 godzin

Opakowanie: słoik z brązowego szkła z czarną nakrętką. Po umyciu opakowanie może zostać ponownie wykorzystane.

Skład: wosk sojowy, olejek zapachowy, bawełniano-lniany knot

Kolor: kremowy (nie zawiera sztucznych barwników)

Opinie

brak komentarzy

Napisz opinię

ROASTED WOOD

ROASTED WOOD

Sojowa świeca zapachowa do wnętrz

Napisz opinię