O ŚWIECACH SOJOWYCH - 312 Soy Candles
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Naturalne świece sojowe 312 Handmade Candles


Wykonywane są w stu procentach ręcznie. Ich główne składniki to ekologiczny wosk sojowy oraz olejki eteryczne.

312 Handmade Soy Candles to kolekcje:  relaksujących świec aromatycznych oraz profesjonalnych świec do masażu


Wosk sojowy użyty do produkcji świec 312 otrzymywany jest z naturalnego roślinnego wosku sojowego marki EcoSoya. Nie zawiera on szkodliwych toksyn mających wpływ na człowieka i środowisko. Jest wegański, biodegradowalny i nietoksyczny. Został wytworzony z roślin niemodyfikowanych genetycznie. Nie zawiera pestycydów, herbicydów, ropy naftowej ani parafiny, bądź innych produktów ropopochodnych. Składniki świec 312 nie były testowane na zwierzętach.


Olejki eteryczne użyte do wytworzenia świec 312 pochodzą od renomowanych producentów dbających o najwyższą jakość swoich produktów.

Dlaczego warto wybrać świece sojowe?


Wydajność świec sojowych 312 jest do pięćdziesięciu procent większa niż tradycyjnych świec wykonanych z parafiny. Wynika to z faktu, że temperatura topnienia wosku sojowego jest niższa, co przekłada się na dłuższy czas palenia świecy.
Podczas spalania wytwarzają mniejszą ilość dwutlenku węgla niż świece parafinowe, tym samym nie "kopcą".
Świece 312 posiadają naturalne, bawełniano-lniane lub bawełniane knoty.
Plamy z wosku są łatwe do usunięcia przy pomocy ciepłej wody i mydła.IMG_9859.jpg